-CHANDAA & SERAM-

Chandaa on müstiline olevus, kelle kõrgemaks kutseks vabadus. Vaba hingena vajab ta piiranguteta kulgemist, avatud südamega hetkes elamist. Tulijanuselt on ta valmis jagama elueliksiirivalemit kõigiga, kes valmis omaks võtma uut olemisviisi, värsket eluvormi.

Chandaa on vanade mustrite lammutaja, kes voolib inimeste kogemused lugudeks. Ta peidab need osavalt raamatu- ja artikliridade vahele, lubades oma suurimal kirel, kirjutamisel, end kanda. Peeglina võimaldab ta kõigil kasvada kõrgustesse, ennast avastada ja tundma õppida, õpetades armusuhet peegeldusega. Uskudes kõige võimsamasse, tänuväesse, kutsub ta ühes endaga seiklema. Teele, millesse on peidetud kõige külluslikumad anded ja naudingud

CHANDAA

Chandaa ja Seram on erakordne, inspireerivalt teineteist täiendav kooslus. Kordumatud ja müstilised indiviididena, tõeline kingitus paarina. Mida need kaks teevad, on sõnades iseloomustada üsna keerukas, kuna nad ei sobitu ühegi teadaoleva kirjelduse alla. Soovitatav on ise kogeda.

Üks on kindel – nendega koosolemine on tõeline kvaliteetaeg ja kipub olema elumuutev kogemus.

Seram on maag. Siiras ja sügav hing, kes suudab uskuda asjadesse, mis teistele tunduvad kui muinasjutt. Just need muinasjutud nopib ta üles ja loob lugudeks, mis ühel hetkel muutuvad reaalsuseks. Seram armastab rännata eripärastes kohtades, kuhu satuvad vähesed. Ta usub siiralt inimeste headusse ja võimesse pidevalt muutuda ja kasvada.

Ta kirjutab imelisi luuletusi, mängib müstilisi instrumente ning armastab igasugu spontaansust ja olemise vabadust. Kingitusena sellesse maailma inspireerib ta oma eeskujul ärama enda isiklikule ja sügavamale olemusele.

SERAM

-PURE MIND – KUREERITUD HEAOLUTEENUSED-

puremind_logo.png

Liitu meie armastuskirjaga – saadame sulle

põnevat lugemist, üllaid mõtteid ja ilusaid soove.

Allied Minds OÜ
tallinn@puremind.ee

+372 505 8687
+372 5780 8558

Faehlmanni 48/2
10125, Tallinn
Estonia
facebook-icon-gray.png
instagram-icon-gray.png
youtube-icon-gray.png
email-icon-gray.png

Copyright © 2020 pure mind | Rivo Kingi Media

facebook-icon-gray.png
email-icon-gray.png
instagram-icon-gray.png
youtube-icon-gray.png